22.03.2013

Z naszego serwera wysyłamy pliki ciasteczek w sytuacjach wyjątkowych. Służą one odnotowaniu faktu głosowania w prowadzonych sondach albo wykonaniu przez użytkownika kilkuetapowych czynności (np. logowanie, dodanie nowego artykułu itp.). Strona internetowa muzeum nie wyświetla reklam, dlatego nie korzystamy z ciasteczek służących dopasowaniu wyświetlanych reklam do zainteresowań odwiedzających serwis.

Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.

W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.

Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych na naszych stronach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron w naszych serwisach informacyjnych.

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.