III Integracyjny Festyn Nocy Świętojańskiej

Już w najbliższą sobotę (21 czerwca) o godz. 16:00 przed wodzisławskim Muzeum rozpocznie się III Integracyjny Festyn Nocy Świętojańskiej. Organizatorami imprezy jest Muzeum w Wodzisławiu Śląskim i Stowarzyszenie Razem Raźniej, któremu przewodniczy p. Barbara Macharzyńska. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objął prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Idea festynu jest prosta. Integracja dzieci i młodzieży pełnosprawnej z niepełnosprawną.

Impreza rozpocznie się zabawą dla dzieci z chustą klanzą. Następnie odbędą się liczne konkursy i zawody sportowe. Będzie Klaun, dawne gry i zabawy, a nawet odwiedzą nas smerfy. Proszę więc nie zapomnieć przyprowadzić ze sobą swoich pociech. Dla rodziców będą stoiska z poradami specjalistów z fizjoterapii, rehabilitacji, itp., warsztaty z rękodzieła, czy podwórkowy salon fryzur.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! SOBOTA godz. 16:00

W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do WCK.