Dane teleadresowe

ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2
44-300 Wodzisław Śląski


tel. 32 455-25-74

kontakt@muzeum.wodzislaw.pl


NIP: 647-22-25-933
GPS: 50.00240°N, 18.46492°E

Godziny pracy biur Pałacu

poniedziałek – piątek: 730 - 1530

Godziny otwarcia wystaw

PONIEDZIAŁEK

NIECZYNNE

WTOREK

8.00-14.00

ŚRODA

8.00-14.00

CZWARTEK

8.00-14.00

PIĄTEK

14.00-20.00

SOBOTA

9.00-15.00

NIEDZIELA

12.00-18.00

Ceny biletów

Wszystkie atrakcje Pałacu są bezpłatne
WySPA kobiet w Pałacu Dietrichsteinów. Sprawdź program

Wyspa kobiet

Takiego wydarzenia w Wodzisławiu Śląskim jeszcze nie było! W sobotnie popołudnie i wieczór, 3 grudnia br. to kobiety będą rządziły we wnętrzach Pałacu Dietrichsteinów. W codziennym wirze obowiązków i pracy wiele kobiet zapomina o swoich potrzebach i odpoczynku. Czterogodzinne wydarzenie skierowane jest do wodzisławianek, które spragnione są chwili spokoju, relaksu i odprężenia. Poznaj szczegółowy program imprezy.

 

Tego dnia pałacowe mury zamienią się w rajską wyspę, na której królować będą wodzisławianki. Wraz z początkiem grudnia do wnętrz Pałacu Dietrichsteinów zaprosimy lokalnych przedsiębiorców związanych z branżą beauty. To właśnie właściciele wspomnianych firm zadbają
o dobre samopoczucie uczestniczek.

 

Do dyspozycji zgromadzonych kobiet będą profesjonaliści, zajmujący się szeroko pojętą branżą kosmetyczną. O stylizacji paznokci najwięcej wie Studio pięknego paznokcia „Dafne”, a makijażowe triki przedstawi Agnieszka Hoszek z Makijażowni. Co z włosami? Jak dobrać fryzurę do urody? Najlepsze porady otrzymacie od specjalistów z StyLovego Cięcia oraz wykwalifikowanego znawcy trychologii Adama Smiatka ze Studia Fryzur. Może macie problem z dopasowaniem bielizny? W tym temacie kilku istotnych rad udzielą brafitterki z firmy Stemar. Jak ubierać się stosownie do okazji? Nie wiesz czy „ten” model spodni lub kolor, będzie dla Ciebie odpowiedni? Nikoleta Osobista Stylistka oraz Anna Szweda-Piguła, Dyrektor Centrum Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego, specjalistka ds. wizerunku pomogą odpowiedzieć Ci na te oraz wiele innych pytań. Co z sylwetką? Spokojnie i tutaj znajdą się specjaliści w tej dziedzinie. O profesjonalnym modelowaniu sylwetki dowiecie się od Studia Figura, natomiast porady żywieniowe uzyskacie od dietetyk Pauliny Stolarskiej. O tym, jak usłyszeć i zrozumieć, co mówi do nas nasze ciało opowie Dagna Kornafel, certyfikowana dietetyczka, psychodietetyczka i trenerka osobista. Masaż twarzy? Peeling kawitacyjny, a może depilacja cukrowa? W tej kwestii wsparcia udzieli uczestniczkom Gabinet Kosmetologii MM Beauty. Zabiegami na twarz oraz henną zajmuje się nie kto inny, jak Barteczko Beauty Studio. Nie zapominamy również o bogatej ofercie kosmetyków, którą zaprezentuje nam DM Drogerie Markt.

 

To jednak nie wszystko. Podczas tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia wodzisławianki będą mogły wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, dzięki wodzisławskiej firmie Foto w lustrze. Natomiast o przekąski i napoje zadba Zameczek Petrovice oraz Restauracja Kameralna. W Pałacu znajdzie się również strefa relaksu na te dłuższe i krótsze rozmowy.

 

WySPA kobiet rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 21:00. Podczas czterogodzinnego, oryginalnego spotkania w pałacowych murach czekają nas nie tylko ciekawe prelekcje, ale także stoiska, warsztaty oraz konsultacje. Spędźcie z nami ten wieczór!

 

Szczegółowy program prelekcji

  • 17:15-17:45 - „Pielęgnacja skóry głowy i włosów” /Studio Fryzur Adam Smiatek/
  • 17:45-18:30 - „Jak podkreślić atuty swojej sylwetki przy pomocy odpowiednich fasonów ubrań i stworzyć swoją idealną szafę kapsułową" /Nikoleta Osobista Stylistka, Butik Vizzu/
  • 18:30-19:00 - „Jak usłyszeć i zrozumieć, co mówi do nas nasze ciało” /Dagna Kornafel/
  • 19:00-19:30 - „Mity kosmetyczne” /Gabinet Kosmetologii MM Beauty/
  • 19:30-20:00 - „Idealna dieta dla kobiet - czy taka istnieje?” /Paulina Stolarska/
  • 20:00-20:30 - „Brafitting a nasze zdrowie - czy istnieje droga na skróty?” /STEMAR bielizna/brafitting/
  • 20:30-21:00 - "Twoja marka twoją siłą. Świadome dbanie o wizerunek" /Anna Szweda-Piguła/
  •  

Podczas trwania wydarzenia dostępne będą stoiska firm z branży kosmetycznej oraz strefa relaksu wraz z poczęstunkiem. Na miejscu doświadczeni eksperci udzielą uczestniczkom porad oraz podzielą się swoim doświadczeniem.

TAGI:

2022,