Wodzisław Śląski lat 70-tych i 80-tych w obiektywie Zenona Kellera

"...aparat jest dla mnie przedłużeniem oka."

Wyżej wymienione słowa należą do znanego artysty i fotoreportera "Nowin" rybnickich Zenona Kellera, który  jak  sam mówi z aparatem nie roztaje się nawet na moment. Fotografią zaczął interesować się w wieku 17 lat i w zasadzie wtedy już wiedział, że będzie to jego pasją. W czasie studiów działał w różnych Towarzystwach Fotograficznych i klubach studenckich. Obecnie jest znanym i cenionym fotografem. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych, które z trudem byłoby dziś zliczyć.

7 października 2015 roku o godz. 17:00 - Zenon Keller będzie otwierał wystawę w wodzisławskim Muzeum - "Wodzisław Śląski lat 70-tych i 80-tych w obiektywie Zenona Kellera". Nasz gość opowie o swojej pasji, tym co jego zdaniem jest najpiękniejsze w fotografii i na co należy zwracać uwagę chcąc zrobić dobre zdjęcie. Przede wszystkim powie nam jak wiele zmieniło sie na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat w fotografii i czy jego zdaniem jest to zmiana na plus.